Basında Zekeriya Beşirli Kitapları

2015-12-29 00:25:00

Beşirli kitabında; “bizi alın, okuyun, değişeceksiniz” gibi bir yalanı yok. Haberin içeriğinden…

Kitapta bireysel yaşamı zorlaştıran unsurlar bir bir tespit edilerek bunlarla nasıl başa çıkılabileceği ve çözülebileceği, kişilik tipleri, kişilik bozuklukları, küresel sistem ve küresel sistemin bireysel yaşam üzerindeki yadsınamaz etkisi, dinleri yaşama anlayışındaki yanlışlıklardan doğan bir takım sorunlar ve gerçek dinin hoşgörü ve barış içerdiği, ideolojiler ve dahası yer alıyor. Bilginin önemi ve kendini aşağılık görme gibi konulara da değinilen “Kendi Alın Yazını Kendin Yaz” kitabında, birçok öğreti de gözden geçiriliyor.

Beşirli’nin kitabı tür olarak her ne kadar kişisel gelişim türüne girse de ezberleri bozan bir kitap. Çünkü bu kitapta kişisel gelişim olarak sunulan öğretilerin yanlışlığı da bir bir çökertilirken diğer yandan sıradan kişisel gelişim kitaplarının; “bizi alın, okuyun, değişeceksiniz” gibi bir yalanı yok. Aksine; siz değişmeyi istemedikçe hiçbir şeyin sizi hiçbir şekilde değiştiremeyeceğini, üç beş makale okuyup değişimin olamayacağını ve asıl değişimin nasıl gerçekleşeceğinin en sağlam ipuçları veriliyor.

Haberin tamamını okumak için: http://www.sosyalmedyahaber.com/2013/04/02/sosyal-medyadan-kitap-raflarina/

Haber linki: http://www.kizlarsoruyor.com/kisilik-karakter/q880118-ozguven-icin-kitap-onerisi

Danışman Zekeriya BEŞİRLİ hakkında Uludağ Sözlük yazarlarının değerli yorumlarından... Kendilerine değerli fikirleri için teşekkür ediyoruz. Çalışmalarını kitap olarak derleyen ve son dönemde kendi alanında yazmış olduğu kitap ile dikkat çeken yazardır. Kitabının adı “kendi alın yazını kendin yaz tavsiye edilir.

Haberin linki: http://www.uludagsozluk.com/k/zekeriya-beşirli/

&

Gibi Olmayın Kendinizi Oluşturun Hur Olun by Zekeriya Beşirli

Linki: https://www.amazon.com/dp/6055292122/ref=cm_sw_r_tw_dp_x_iAEpyb0WXJYYG

&

&

 

0
0
0
Yorum Yaz